اخبار کانون رسانه جهاد دانشگاهی

شعبه دانشگاه پیام نور ارومیه

صبح فردا؛

9111-2293-5 كد خبر

جشن بزرگ « فجر آفرینان» در دانشگاه پيام‌نور اروميه برگزار می شود

مدیر امور فرهنگی دانشگاه پيام‌نور اروميه گفت: جشن بزرگ « فجر آفرینان »به مناسبت دهه فجر در این دانشگاه برگزار می‌شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1391/11/18ساعت 16:3  توسط لیلا غفرانی بهنق  | 

به مناسبت ایام مبارک دهه فجر صورت می گیرد؛

9111-2193-5 كد خبر

افتتاح7 طرح عمرانی در دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی

رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی، از افتتاح7 طرح عمرانی با صرف اعتباری بالغ بر 45 میلیارد و 800 میلیون ریال به مناسبت ایام مبارک دهه فجر در این دانشگاه خبرداد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1391/11/18ساعت 15:36  توسط لیلا غفرانی بهنق  | 

دانشجويان در گستره فعاليت‌های قرآنی حضور منسجم داشته باشند

گروه فعاليت‌های قرآنی: مسئول امور فرهنگی دانشگاه پيام‌ نور اروميه، دانشجويان را به‌عنوان فرهيختگان جامعه كه می‌توانند در گستره‌ی فعاليت‌های قرآنی حضور منسجم را ايفا كنند، عنوان‌كرد.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1391/11/16ساعت 14:18  توسط لیلا غفرانی بهنق  | 

خبر را که در نواي چالدران خواندم دلم را لرزاند.........!!!!!

دانشگاه ما در حد دبستان ابتدایی هم نیست!

 به نقل از پايگاه خبري تحليلي نواي چالدران،مطالب ارائه شده از وبلاگ پيام نور اخذشده كه وضعيت ساختمان آموزشي و كلاسها را توسط يكي از دانشجويان اين دانشگاه به تصوير كشيده است.

دانشگاه استیجاری پیام نور چالدران(سیه چشمه) واقع دراستان آذربایجان غربی : سال تاسیس 78 با هزار نفر دانشجو.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 1391/08/14ساعت 13:55  توسط   | 

رئیس دانشگاه پیام نور ارومیه:امیرالمومنین علی (ع) الگویی بی نظیر برای جوانان است

رئیس دانشگاه پیام نور ارومیه گفت: امیرالمومنین علی (ع) الگویی بی نظیر برای جوانان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)-منطقه آذربایجان غربی، "علی نصیری" روز پنجشنبه در جشن بزرگ غدیر خم در این دانشگاه با بیان این مطلب افزود: مطالعه نهج البلاغه می تواند در شناخت خداوند بسیار موثر باشد و تاکنون کسی همچون علی(ع) نتوانسته است خداوند را اینگونه به جهانیان بشناساند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1391/08/11ساعت 13:8  توسط آرزو نوروزی  | 

جشن بزرگ غدیر خم در دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه برگزار می شود

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه از برگزاری جشن بزرگ غدیر خم در این دانشگاه خبر داد.

“اکبر حفظی“ در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه آذربایجان غربی،  با اعلام برگزاری جشن بزرگ غدیرخم در این دانشگاه، توسعه فرهنگ برپایی جشن غدیر در دانشگاه ها به عنوان بزرگترین و مهمترین عید مسلمانان جهان را مورد تاکید قرار داد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 1391/08/07ساعت 14:58  توسط لیلا غفرانی بهنق  | 

دانشگاه پيام‌نور مركز اروميه، ميزبان عاشق دلان جوان در شب قدر

مدير فرهنگي دانشگاه پيام‌نور مركز اروميه گفت: مسئولين دانشگاه بايد در حفظ  و پاسداشت فرهنگ جامعه‌ بالاخص عقايد مذهبي و ديني در بين نسل جوان بيشتر تلاش كنند.

"اكبر حفظي" در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، منطقه آذربايجان‌غربي، گفت: با توجه به اينكه جوانان دانشجو، آينده‌سازان اين مرزو بوم هستند، برگزاري مراسمات مذهبي بايد با جدییت در دانشگاه‌ها پيگيري شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1391/05/17ساعت 14:0  توسط لیلا غفرانی بهنق  | 

رئيس دانشگاه پيام نور آذربايجان‌غربي:

فعاليتهاي پژوهشی دانشگاهی بايد به سمت نگاه نیاز محور حرکت کند

رئيس دانشگاه پيام نور آذربايجان‌غربي گفت : 249 عنوان مقاله پژوهشي توسط اعضای هیات اين دانشگاه  طي سال 90 در مجلات معتبر علمي به چاپ رسیده است.

دکتر علي ظهری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه آذربايجان‌غربي، با بيان مطلب فوق افزود: 75 عنوان از اين مقالات  درنشريه علمي، پژوهشي ISI و 160 عدد آن در مجموعه مقالات همايشها و كنفرانسها داخلي و خارجي و 14 سري از آن در ساير مقالات علمي به چاپ رسيده‌است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1391/05/11ساعت 15:33  توسط لیلا غفرانی بهنق  | 

رئيس دانشگاه پيام نور آذربايجان‌غربي:

جهاددانشگاهي بدنبال توليد فكر و ايده‌هاي بكر و كاربردي ‌است
نقش جهاددانشگاهي درشكوفايي توليد ملي اثرگذار است

رییس دانشگاه پيام نور آذربايجان‌غربي معتقد است؛ جهاد دانشگاهی با بكارگيري اساتيد و نيرو‌هاي جوان و دانشجو در قسمتهاي مهم و اصلي اين پيكره بخوبي توانسته،اعتماد به نفس را در جوانان اين مرز و بوم افزايش دهد.

دكتر "علي ظهري"  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه آذربايجان‌غربي، با گراميداشت 16 مرداد سالروز تاسيس جهاددانشگاهي گفت: جهاددانشگاهي به عنوان يک نهاد انقلابي حضور الهام بخشی در بخش‌هاي مختلف علمي، تحقيقاتي، آموزشي


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1391/05/11ساعت 13:0  توسط لیلا غفرانی بهنق  | 

از فردا؛

دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی به مدت 20 روز تعطیل است

مدير روابط عمومي و اطلاع‌رساني دانشگاه پيام ‌نور آذربايجان‌غربي از تغییر  تاریخ امتحانات  ترم تابستان این دانشگاه خبر داد.

“رسول خداوردي وند” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه آذربايجان‌غربي، با بيان مطلب فوق افزود: زمان آغاز این امتحانات از 4 شهريور ماه به 12 اين ماه انتقال يافت.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1391/05/11ساعت 12:20  توسط لیلا غفرانی بهنق  | 

/در کارگاه معرفت افزایی اساتید دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی/

امام جمعه شهرستان نقده:
رهبری شایسته مهمترین عامل موثر در حفظ جامعه بر جاده حق است

امام جمعه شهرستان نقده با اشاره به اینکه پیامبر اکرم براساس نص آسمانی هدایت انسانها را از طرف خداوند پذیرفته است گفت:  «انتصاب از جانب خدا»، «عصمت» و «علم پیامبر که یک علم خدادای است» سه شاخصه مهم انتصاب پیامبر از جانب خداوند بود.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان غربی، حجت الاسلام "محمد حیدری زاد" عصر دیروز در کارگاه یک روزه معرفت افزایی که در دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه برگزار شد با بیان اینکه حکم نبوت بعد از رحلت پیامبر خاتمه یافت افزود: حکم ولایت تا قیامت ادامه دارد و این تداوم سبب ارتباط مردم با خدای سبحان می شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1391/04/28ساعت 13:31  توسط راضیه حسنی  | 

/در کارگاه معرفت افزایی اساتید دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی/

قائم مقام نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه:
اساتید طرح تربیتی دانشجویان را در راس کار خود قراردهند

قائم مقام نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه گفت: خداوند سفره ای پر از نعمت برای اساتید باز کرده است چراکه تدریس یک موقعیت مقدس و ارزشمند است که شرط آن اخلاص است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام دکتر "سید مهدی قرشی" در کارگاه یک روزه معرفت افزایی که با حضور اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه برگزار شد با بیان اینکه اعمال حتی پس از مرگ نیز نوشته می شود افزود: آثار خوب و بد در نامه اعمال ما ثبت می شود پس چه بهتر که قبل مرگ کارها و اعمالمان خدایی باشد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1391/04/27ساعت 15:16  توسط راضیه حسنی  | 

رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی :

کارگاههای معرفت افزایی ویژه اساتید؛

 بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي استادان در حل مشكلات فكري و فرهنگي جامعه را بستر سازي می کند

 رئیس دانشگاه پیام نورآذربایجان غربی گفت: برگزاری کارگاههای معرفت افزایی ویژه اساتید با ارائه مباحثی همچون اخلاق  ستادی، اخلاق حرفه ای و تعلیم و تربیت اسلامی در ارتقا سطح معرفتی آنان موثر است.

دکتر "علی ظهری" در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان غربی، با اشاره به اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان دانشگاه پیام نور برنامه هایی برای اساتید و دانشجویان در نظر گرفته است افزود: برگزاری کارگاههای یک روزه معرفت افزایی ویژه اساتید در بستر سازي مناسب جهت بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي استادان در حل معضلات و مشكلات فكري و فرهنگي جامعه بسیار تاثیر گذار است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1391/04/27ساعت 12:20  توسط راضیه حسنی  | 

رییس دانشگاه پیام نور آذبایجان غربی خبرداد:

درخواست ایجاد دو رشته شیمی و ادبیات در مقطع دکتری

رییس دانشگاه پیام نور آذبایجان غربی تعداد  رشته های موجود در این دانشگاه را 95 رشته عنوان کرد و  افزود: 63رشته به تعداد رشته های موجود در دانشگاه پیام نور استان افزوده می شود.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خبری آذربایجان غربی، دکتر " علی ظهری" عصر دیروز در نشست با اصحاب رسانه با اشاره به تخصیص 7 میلیارد تومان اعتبار به پروژه های عمرانی در سال جاری افزود: 22 طرح و پروژه دانشگاه پیام نور استان تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1391/03/01ساعت 16:8  توسط فاطمه عبداله زاده  | 

همایش آموزش روش های تکنیک زنی کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور ارومیه

یک مشاورتحصیلی:
تحصیلات تکمیلی سدی در ذهن هر دانشجو است

یک مشاور تحصیلی گفت: انتخاب صحیح مسیر، برنامه ریزی درست و شناخت موانع، عامل مهم موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خبری آذربایجان غربی "رضا یوسفی نیا" در همایش آموزش روش های تکنیک زنی کنکور کارشناسی ارشد که در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه برگزار شده بود، در رابطه با اصول و ناگفته های این مقطع تحصیلی اظهار کرد: مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد یکی از اهداف بزرگ تحصیلی است که با چهار سال تحصیل در دانشگاه می توان به آن دست یافت.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1391/02/28ساعت 9:54  توسط   | 

تريبون دانشجويي "منطقه آزاد" شبکه سه میهمان دانشگاه پیام نور ارومیه

تريبون دانشجويي “منطقه آزاد” شبكه سوم سيما روز چهارشنبه با موضوع “امام خمینی اسم محبوب قرن” در دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه برگزار شد.
 
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ی آذربایجان غربی؛ این برنامه با محوریت امام خمینی و دیدگاه های او با همکاری دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1391/02/28ساعت 9:45  توسط   | 

اساتيد برگزيده دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی تجليل شدند

یس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی، گفت: اساتید باید همواره رهرو اندیشه‌های متعالی شهید مطهری باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان غربی، علی ظهری در همایش گرامیداشت هفته معلم با تبریک این روز به اساتید، افزود: اساتید مسئولیت سنگینی بر عهده دارند که باید با رفتار و عملکرد سنجیده خود همچون شهید مطهری که به واقع یک معلم نمونه و واقعی بود، الگویی مناسب برای دانشجویان باشند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1391/02/20ساعت 14:52  توسط فاطمه عبداله زاده  | 

عضو هئيت علمی دانشگاه پيام نور اروميه:

انديشه شهيد مطهری بر تقدم تزكيه بر تعليم و تربيت تاکید دارد

گروه اجتماعی: عضو هئيت علمی دانشگاه پيام نور اروميه، شخصيت سياسی، علمی و فرهنگی شهيد آيت الله مطهری را كاملاً متاثر از روح لطيف و عبادت خالصانه ايشان دانست و گفت: انديشه و تفکر این شخصیت برجسته بر تقدم تزكيه بر تعليم و تربيت تاکید دارد.

صالح نوری، عضو هئيت علمی دانشگاه پيام نور اروميه، در گفت وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه آذربايجان غربی، با اشاره به اينكه شهيد آيت الله مطهری در مبارزات سياسی قبل از انقلاب به عنوان يكی از نزديكترين ياران امام نقش آفرينی داشت، افزود: ايشان حلقه اتصال مورد اعتماد بين امام و مردم بود و صحنه گردانيهای مبارزات سياسی را به شكل كاملتری انجام می دادند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1391/02/14ساعت 12:2  توسط مریم نقی پور  | 

مدیر فرهنگی، اجتماعی پیام نور آذربایجان غربی خبر داد:

دانشگاه پیام نور ارومیه میزبان مسابقات قهرمانی دانشجویان والیبال کشور

مدیر فرهنگی، اجتماعی و فعالیت های فوق برنامه پیام نور آذربایجان غربی گفت: مسابقات والیبال کشوری دانشجویان دانشگاه های پیام نور به میزبانی ارومیه برگزار می شود.

 "تقی مهدیلو" در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: این مسابقات با شرکت 415 دانشجو از هشتم تا 13 خرداد ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه پیام نور ارومیه برگزار می شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1391/02/11ساعت 12:31  توسط راضیه حسنی  | 

همایش بررسی و ارائه راهکارهای علمی پیرامون دریاچه ارومیه برگزار شد

همایش بررسی و ارائه راهکارهای علمی پیرامون دریاچه ارومیه به همت انجمن علمی زمین شناسی و مدیریت فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، "کمال باقرزاده هوشمندی" معاونت اجرایی دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه با اشاره به اینکه دانشگاه خواستگاه ارائه راهکارهای علمی و عملی در همه زمینه‌ها است، افزود: در این همایش از صاحبان نظر دعوت به عمل آمده تا راهکارهایی پیرامون مشکلات دریاچه ارومیه ارائه دهند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 1391/02/09ساعت 17:11  توسط   | 

همايش «نقش زن در اسلام» در دانشگاه پيام نوراروميه برگزار شد

گروه اجتماعی: به‌مناسبت گراميداشت ايام فاطميه همايش «نقش زن در اسلام» به‌همت دانشگاه پيام نور اروميه در اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه آذربايجان غربی، سيامك مختاری، مدرس دانشگاه علوم پزشكی اروميه، ديروز 4 ارديبهشت‌ماه در همايش «نقش زن در اسلام» كه به‌مناسبت سالروز شهادت بانوی بزگوار اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) در سالن اجتماعات دانشگاه پيام نور اروميه، برگزار شد، با اشاره به اين آيه قرآن كريم كه می فرمايد: «كسانی رستگارند كه بتوانند سرمايه وجودی خود را تزكيه كنند»، افزود: زنان بايد سرمايه‌های و استعدادهای وجودی خود را شناسايی و آن را شكوفا و به اوج كمال برسانند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1391/02/05ساعت 10:1  توسط مریم نقی پور  | 

مسوول امور دانشجویی دانشگاه پیام نور ارومیه:

وضعيت تغذيه دانشجويي دانشگاه بهبود مي‌يابد

مسوول امور دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه، تقویت مدیریت و نقش نظارتی بهتر دانشگاه در امر تغذیه را از اهداف صندوق رفاه دانشجویی در خصوص هدفمند کردن غذای دانشجویی عنوان کرد.

محسن حیدری زاد در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اهداف کلی صندوق رفاه دانشجویی را ارائه غذا با کیفیت بهتر و ایجاد تنوع غذایی به منظور حسن انتخاب دانشجو دانست.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1391/02/04ساعت 9:25  توسط آرزو نوروزی  | 

يك داور قرآني:

رقابتی شدن، چالش اصلی برگزاری مسابقات قرآن دانشجویان است

گروه فعاليت‌های قرآنی: رقابتی شدن، چالش اصلی برگزاری مسابقات قرآن دانشجویان است که عدم توجه به تغییر نگرش‌های رقابتی بهره‌مندی فضای مراکز آموزش عالی از فضای معنوی را کاهش می‌دهد.

پريسا مجرد، از داوران شانزدهمين دوره مسابقات قرآن دانشگاه‌های مراکز پیام نور آذربايجان غربی در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه آذربايجان غربی، گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی با مضامين نماز در كنار مسابقات قرآن در جهت ارتقای فضای معنوی و فرهنگی شركت‌كنندگان موجب پرباری و بهره‌مندی از محيط معنوی مسابقه می‌شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 1391/01/26ساعت 15:9  توسط مریم نقی پور  | 

حافظ کل قرآن:

برگزاری كارگاه‌های آموزشی نياز جدی مسابقات قرآن دانشجويی است

گروه فعاليت‌های قرآنی: يك حافظ كل قرآن كريم برگزاری كارگاه‌های آموزشی تخصصی قبل از اجرای مسابقات را نياز جدی مسابقات قرآن در رده‌های دانشجويان عنوان كرد.  

معصومه زرين، قاری و حافظ كل قرآن كريم در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه آذربايجان غربی، گفت: بايد قبل از برگزاری مسابقات قرآن كارگاه‌های تخصصی آموزشی برای آشنايی هر چه بيشتر شركت‌كنندگان و همچنين اجرای كيفی‌تر مسابقات از سوی مسئولان اجرايی برگزار شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 1391/01/26ساعت 12:53  توسط مریم نقی پور  | 

رئيس دانشگاه پيام نور آذربايجان غربی:

توجه به پژوهش در اجرای فعاليت‌های قرآنی در دانشگاه‌ها ضروری است

گروه فعاليت‌های قرآنی: رئيس دانشگاه پيام‌نور آذربايجان‌ غربی بر ضرورت توجه به محوريت پژوهش در اجرای فعاليت‌های قرآنی در مراكز آموزش عالی و دانشگاهی تأكيد كرد.

علی ظهری، رئيس دانشگاه پيام‌ نور آذربايجان‌ غربی، در حاشيه برگزاری شانزدهمين دوره مسابقات قرآن دانشجويان دانشگاه‌های پيام نور استان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه آذربايجان‌ غربی، با بيان اينكه پژوهش محورشدن ضرورت عمق‌بخشی به فعاليت‌های قرآنی اجرايی در مراكز دانشگاهی است، تصريح كرد: تلاش می‌شود در همين راستا اجرای برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در سال آينده بيشتر به‌سمت پژوهش محور شدن و برگزاری همايش‌های تخصصی و میان رشته‌ای در حوزه مفاهيم و مضامين قرآن كريم پيش رود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 1391/01/26ساعت 12:13  توسط لیلا غفرانی بهنق  | 

صبح امروز:

رقابت قرآنی بيش از 150 دانشجوی مراكز پيام نور آذربايجان غربی آغاز شد

گروه فعاليت‌های قرآنی: مرحله استانی شانزدهمين دوره مسابقات دانشجويان مراكز پيام نور آذربايجان غربی صبح امروز، 26 فروردین‌ماه در دانشگاه پيام نور اروميه آغاز به كار كرد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه آذربايجان غربی، مرحله استانی شانزدهمين دوره مسابقات قرآن دانشجويان مراكز پيام نور سراسر استان برای حضور در مرحله كشوری صبح امروز، 26 فروردین‌ماه با حضور يكصد و 55 دانشجو از سراسر استان آغاز به كار کرد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 1391/01/26ساعت 11:40  توسط لیلا غفرانی بهنق  | 

برگزاری مرحله استانی شانزدهمين دوره مسابقات قرآن دانشجویان در ارومیه

گروه فعاليت های قرآنی: مدير فرهنگی دانشگاه پيام نور آذربايجان غربی گفت: مرحله استانی شانزدهمين دوره مسابقات قرآن دانشجویان واحدهای پیام نور سراسر استان در ارومیه برگزار می شود.

تقی مهديلو، مدير فرهنگی دانشگاه پيام نور آذربايجان غربی، در گفت و گو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه آذربايجان غربی، در خصوص برگزاری مراحل مقدماتی اين دوره از مسابقات قرآنی افزود: مرحله استانی اين دوره از مسابقات قرآنی ويژه برادران دانشگاهی است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1391/01/23ساعت 11:19  توسط زینب نوتاش  | 

/طبيعت دارويي سحرآميز براي افزايش بهداشت رواني/

يك روانشناس:

                 انسان براي رهايي از استرس محيط نيازمند يك حواس پرتي طبيعي است

روز 13 فروردین در تقویم رسمی کشور به روز"طبیعت" نامگذاری شده است و در این روز مردم بنا به یک سنت قديمي، در خارج از منزل و در پناه طبیعت و در کنار چمنزارها و چشمه‌های خروشان و در دامن سرسبز طبیعت روزشان را سپری می‌کنند تا برای ساعاتی هم که شده خود را از زندگی صنعتی و ماشینی رها كنند.

تورج محمدزاده قوشچی، روانشناس و مدرس دانشگاه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، درخصوص ثمرات و فواید ارتباط با طبیعت اظهار کرد: انسان برای رهایی و نجات از فشارها و استرس‌های فراواني كه محیط های صنعتی امروزی بر جسم و روحش می‌گذارد، نیازمند یک حواس پرتی طبیعی است که با قدم گذاشتن در طبیعت و فضای باز و سرسبز، ذهنش را در ارتباط با شرایط قراردادی برای مدتی هر چند اندک، جدا كند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 1391/01/12ساعت 11:52  توسط   | 

رییس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی در جمع دانشجويان گفت:

اجرای طرح زوج و فرد برنامه 9 ترمه دانشجویان از سال آتی

جلسه پرسش و پاسخ با حضور رییس دانشگاه آذربایجان غربی، سرپرست دانشگاه و دانشجویان در دانشگاه پیام نورمرکز ارومیه برگزارشد.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر"علی ظهری"رییس دانشگاه پیام نور استان باحضور در این جلسه، یکی از مشکلات دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه را تداخل برنامه های درسی دانشجویان عنوان کرد و گفت: علت اصلی این مشکل عدم تطبیق انتخاب واحد دانشجویان با برنامه 9 ترمه است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1390/12/23ساعت 19:17  توسط زینب نوتاش  | 

جلسه مشترك رییس ستاد اقامه نماز استان با رییس دانشگاه پيام نور آذربایجان غربی

 نماز كامل ترين پاسخ به عالي ترين نياز انسان است

گروه فعاليت های قرآنی: رئيس ستاد اقامه نماز آذربايجان غربی نماز را كامل ترين پاسخ به عالي ترين نياز انسان دانست و اين فريضه اولين ثمره حكومت صالحان و بهترين كاری است كه انسان را به خدا نزديك می كند.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) شعبه آذربايجان غربی، علی برزگر عصر ديروز ۲۱اسفند ماه جاری در جلسه مشترك با روسای مراكز و واحدهای دانشگاه پيام نور استان، نماز را كامل ترين پاسخ به عاليترين نياز انسان دانست و افزود: همه دين ما در نماز خلاصه شده است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1390/12/22ساعت 13:36  توسط رضا پورعلی  | 

استاندار آذربايجان غربي در ديدار با روساي مراکز و واحدهاي دانشگاه پيام‌نور آذربايجان غربي :

نقش دانشگاه‌ها در توسعه استان ناچيز است

استاندار آذربايجان غربي نقش دانشگاه‌ها را در توسعه استان ناچيز دانست و گفت: دانشگاه‌ها بايد در متن توسعه استان قرار بگيرند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، وحيد جلال‌زاده عصر روز چهارشنبه 17 اسفندماه در ديدار با روساي مراکز و واحدهاي دانشگاه پيام‌نور آذربايجان غربي اظهارکرد: دانشگاه‌ها با توجه به ظرفيت‌هايي که دارند بايد در جنبه‌هاي مختلف پيشرفت استان تلاش کنند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1390/12/18ساعت 12:15  توسط رضا پورعلی  | 

گردهمایی وکلا، قضات، اساتیدو دانشجویان حقوق در دانشگاه پیام نورمرکز ارومیه

گردهمایی وکلا، قضات، اساتیدو دانشجویان حقوق دانشگاه پیام نورمرکز ارومیه به مناسبت روزاستقلال کانون  وکلا درسالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا؛ دکتر " حسن الوداری"رئیس دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه صبح امروز با اشاره به ضعف موجود در سیستم مدیریتی سازمانها گفت: این وظیفه شرعی وکلا است که در  جهت رفع مشکلاتی سازمانها قدم بردارند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1390/12/09ساعت 13:47  توسط سمیه مرادی  | 

کارگاه آموزشی خبرنگاری در دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی برگزار شد

کارگاه آموزشی خبرنگاری به مدت 2 روز جهت آشنایی فعالان همکار در روابط عمومی در دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش ایسنا؛ کلاس های خبرنگاری با اهداف توانمند سازی دانشجویان جهت تهیه خبرو گزارش ، غنی سازی اوقات فراغت ،ارتقای آگاهی های علمی و تخصصی برگزار شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1390/12/04ساعت 16:45  توسط لیلا غفرانی بهنق  | 

بازديد 120 دانشجوي دانشگاه پيام نور اروميه از مناطق عملياتي دفاع مقدس

مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه پيام نور مركز اروميه گفت: امسال 120 نفر از دانشجويان اين دانشگاه از مناطق عملياتي دفاع مقدس بازديد خواهند کرد.

"حسن رمضاني" در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا افزود: زمان ثبت‌نام متقاضيان شركت در اردوهاي راهيان نور از 23 بهمن ماه سال جاري شروع شده و تا دهه اول اسفند ماه ادامه خواهد داشت. مدت زمان اين اردوها يك هفته بوده و در قالب سه كاروان كه دو كاروان مربوط به خواهران و يك كاروان مربوط به برادران است، اعزام خواهند شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1390/11/25ساعت 11:34  توسط آرزو نوروزی  | 

رئیس دانشگاه پیام نور سلماس:

جایگاه علمی و پژوهشی امام صادق(ع) بازشناسی شود

گروه اندیشه و علم: رئیس دانشگاه پیام نور سلماس، گفت: با توجه به گستردگی جايگاه ائمه به خصوص امام صادق(ع) می‌توان گفت كه هنوز جایگاه علمی و پژوهشی امام صادق(ع) آنچنان که باید و شایسته است از سوی پژوهشگران در عرصه‌های مختلف علمی مورد مطالعه و بازشناسی قرار نگرفته است.

حجت الاسلام واالمسلمين مير احمد ثروتمندهاشمی، رئیس دانشگاه پیام نور سلماس، در گفتگو با خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا)شعبه آذربايجان غربی، با اشاره به جايگاه خاص امام صادق (ع)در احاديث شيعه افزود: آن حضرت با توجه به فضای باز سياسی، فرهنگی، اجتماعی روزگارخود توانست عقائد و احكام اهل بيت(ع) را بيشتر تبيين نمايد از اين رو بيشتر احاديث وارده در زمينه های مختلف از بيانات گهر بار آن حضرت است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 1390/11/23ساعت 12:41  توسط مریم نقی پور  | 

مدير امور مالي دانشگاه پيام نور اروميه:

شهريه دانشجويان امسال 10 درصد افزايش يافت

مدير امور مالي دانشگاه پيام نور اروميه از افزايش 10 درصدي شهريه دانشگاه در نيمسال اول سال تحصيلي 91-90 خبر داد.

مريم جودت در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اشاره به افزايش 10 درصدي شهريه دانشگاه در نيمسال اول سال تحصيلي 91-90، گفت: شهريه دانشگاه سالانه با تصويب هيات امناي دانشگاه افزايش مي‌يابد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 1390/11/22ساعت 9:39  توسط آرزو نوروزی  | 

در همایش علمی و تخصصی "بصیرت فجرآفرینان و بیداری اسلامی"

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی:  
انقلاب اسلامی ایران یک امر بی تعریف است
صهیونیسم مظهر استکبار در منطقه است
 
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی؛  با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک امر بی تعریف است گفت: زیرا که این انقلاب هیچ شباهتی به انقلاب های دیگر ندارد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، "حجت الاسلام و المسلمین محمد فتاحی" صبح امروز در همایش علمی و تخصصی "بصیرت فجرآفرینان و بیداری اسلامی" که در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور ارومیه برگزار شده بود، ریشه بی تعریف بودن انقلاب اسلامی را مربوط به ظهور این انقلاب برخلاف سیر جهانی انسان مداری دانست و افزود: انقلاب ما به سمت خداگرایی در حرکت است.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1390/11/18ساعت 12:42  توسط آرزو نوروزی  | 

مسئول اموردانشجويي دانشگاه پيام نور اروميه خبر داد:

میزان مبلغ وام دانشجویی در سال تحصیلی جاری تغییری نخواهد کرد

مسوول امور دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه گفت: قیمت ژتون غذای دانشگاه در طول سال تحصیلی جاری، از 250 تومان به 350 تومان افزایش داشته است.

" محسن حیدری زاد" در گفتگو با ایسنا گفت: این افزایش بر اساس ابلاغیه بخشنامه اداره رفاه دانشجویی به تمامی دانشگاهها، مصوب گردیده و که بر این اساس قیمت پایه هر پرس غذای دانشجویی مبلغ 350 تومان است.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1390/11/17ساعت 10:58  توسط آرزو نوروزی  | 

همزمان با دهه فجر در دانشگاه پیام نور ارومیه انجام می شود:

برگزاری بیش از 10 برنامه فرهنگی  با اختصاص 50 میلیون ریال

 برگزاری همایش " بصیرت فجر آفرینان و بیداری اسلامی " در  18 بهمن ماه

مدیرکل فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه؛ با تاکید بر اینکه  قالب برنامه های فرهنگی دانشگاه ها  باید متناسب با خلق و سلیقه ی دانشجویان  باشد گفت: دانشجو قشر جوان و پرتحرک جامعه است از این رو برنامه ای که برگزار می شود باید به شکل اصولی و منطقی طراحی و برنامه ریزی شود.

"خدادادپیری"درگفتگوبا خبرنگار صنفی فرهنگی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)؛ با بیان اینکه وظیفه ی  مسوولین دانشگاه ارتقای بصیرت  و دشمن شناسی و ارتقای فرهنگ در دانشجویان است تاکید کرد: مسوولین در این ایام باید فعالیت خود را دو چندان بکنند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 1390/11/14ساعت 12:27  توسط لیلا غفرانی بهنق  | 

يک مدرس دانشگاه:

سيستم GIS منجر به جلوگيري از اتلاف وقت مي شود

يک کارشناس ارشد جغرافيا، با اشاره به، به روز بودن سيستم GIS گفت: اين امر از اتلاف وقت، کاغذ بازي، رفت و آمدهاي غير ضروري جلوگيري مي‌کند.

"حسن احمد زاده" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، به عدم استفاده سازمان‌ها و ادارات در کشور از سيستم GIS اشاره کرد و افزود: مديران سنتي به دليل اينکه اين سيستم با توجه به کارايي زيادي که دارد جايگزين آنها نشود اين سيستم را به کار نمي‌گيرند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 1390/11/14ساعت 10:7  توسط راضیه حسنی  | 

مطالب قدیمی‌تر